Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
wymiana zamka :-) i Walne Zgromadzenie
Autor Wiadomość
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 12:01   

Sturnus vulgaris napisał/a:
tak jak napisałem, ważne że ty jesteś w porządku Wujku Adamie, zapewne to wszystko co napisał marfu to stek bzdur, no bo w sumie co masz napisać, bronisz się rozpaczliwie, żenada, ciekawe czy chociaż swój papier do drukarki przynosisz jak drukujesz swoje prywatne fuchy,świat jest mały wujku adamie bardzo mały

+
Sturnus vulgaris napisał/a:
ja myślę że zamki w ogóle powinno się wymontować, niech to będzie biuro open, co mieli zrobić według ciebie zapytać cię o zgodę, czy mogą wymienić zamki, czy cały czas zbierać puiszki po waszych posiadówkach, to nie burdel tylko miejsce pracy 4 osób które odpowiadają za sprzęt który to był używany bynajmniej nie w celach służbowych i nie w godzinach pracy przez np ciebie bo widzisz na tej drukarce zapisaują się raporty z drukowania z resztą co tu pisać doskonale wiesz o co chodzi,robiliście sobie z tego biura syf traktując je jak swoją własność, tak jak napisał Marek możecie z niego korzystać w godzinach pracy towarzystwa no ale wtedy nie da się tak swobodnie używać sprzętu do własnych potrzeb, dobra ale co jassie tu mądrze trochę wychodzę przed szereg, już się nie wymądrzam, bo pan wujek na mnie nakrzyczy

Tłumaczy się tylko winny, mój drogi vulgarisie.
Tobie jednak wyjaśnię to i owo, boś młody i w temacie poruszasz się po omacku:
1. Paper na którym drukowałem przyniosła do biura Zgrzytnica. Jeżeli się uprzesz mogę uzyskać od niej pisemną zgodę na jego używanie i ci ją tu zaprezentować.
2. Nie znasz mnie na tyle aby wiedzieć, że nie pijam piwa w puszkach.
3. A propos używania sprzętu należącego do TP "Bocian" do celów prywatnych: zapytaj może Marka Kowalskiego jakiego sprzętu używa do monitoringu nietoperzy i czy przypadkiem prywatnie nie zarabia niezłego szmalu dzięki temuż sprzętowi.
4. I w kwestii syfu: jeśli udowodnisz mi, że kiedykolwiek widziałeś większy syf od tego, jaki panował na biurku Marfu, to kupię ci irchową ściereczkę do czyszczenia ekranu. :wink:

Z twoich bełkotliwych wypowiedzi nie mogę wywnioskować, czy stoisz za bezprawną wymianą zamków w biurze, czy tylko tu jazgotliwie kibicujesz?
Określ się więc jasno, albo nie zaśmiecaj mi wątku swymi nietematycznymi lamentami i idź się bawić gdzieś indziej.
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 14:43   

i to lubię skoro inni tak robią to ja tez tak mogę, ganisz innych robiąc dokładnie to samo, czyli hipokryta z ciebie, ważne że chociaż się z tym nie kryjesz takie jawne hipokryctwo, no cóż wzbudzasz u mnie coraz większy szacunek, nie rozumiem tylko czemu ty wylewasz swe żale na temat zamka a nie zgrzytnica, jesteś jej adwokatem czy co
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 14:43   

a propo winy ja nie mam nic do ukrycia nie mam nic na sumieniu więc mnie to lata
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 15:06   

Sturnus vulgaris napisał/a:
i to lubię skoro inni tak robią to ja tez tak mogę, ganisz innych robiąc dokładnie to samo, czyli hipokryta z ciebie, ważne że chociaż się z tym nie kryjesz takie jawne hipokryctwo, no cóż wzbudzasz u mnie coraz większy szacunek, nie rozumiem tylko czemu ty wylewasz swe żale na temat zamka a nie zgrzytnica, jesteś jej adwokatem czy co

Nie musisz wszystkiego rozumieć Mój Miły.
Nikt od Ciebie tego nie wymaga.
Dobrze by jednak było, abyś wreszcie zaczął odpowiadać tematycznie w moim wątku.
Co się z Wami dzieje?
Nie potraficie zrozumieć czego dotyczą pytania?
Mam je napisać wielkimi literami?
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 15:23   

Sturnus vulgaris napisał/a:
a propo winy ja nie mam nic do ukrycia nie mam nic na sumieniu więc mnie to lata

Bardzo się z tego powodu cieszę i niczego Ci przecież nie zarzucam.

W gąszczu słów nieco się pogubiliśmy (czytaj: pogubiliście), pragnę więc zwrócić Ci uwagę na podstawową kwestię:
Moje pytanie nie brzmi: dlaczego, lecz: kto :?: :!:
Bo dlaczego, to wszyscy dobrze wiemy: pewnej grupce osób było bardzo nie na rękę, że ludzie spoza układu często odwiedzają biuro, i chciał nie chciał zaczynają coraz więcej widzieć i orientować się jakie są tam kręcone lody. I w sumie mnie to nie dziwi, że te osoby postanowiły się nas pozbyć używając do tego wszystkich dostępnych sił i środków, nie wyłączając absurdalnych pomówień, oskarżeń i bezczelnych kłamstw. I dlatego tutaj nie pytam o to, co doskonale rozumiem, lecz próbuję uzyskać inne informacje.
Informacje dotycząc tego, kto bez porozumienia z Zarządem Towarzystwa i bez jego zgody wymienił jeden z zamków w drzwiach i w ten perfidny, tchórzliwy sposób pozbawił niekrępowanego dostępu do warszawskiego biura jednego z członków Zarządu, który waśnie interesował się pewnymi ciekawymi dokumentami.

Czy jesteś w stanie pomóc mi w dojściu do prawdy w tym temacie?
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
ZaP 
Harris user


Posty: 745
Skąd: z nienacka
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 17:14   

kolego CARABUS - za debila spotkamy się w sądzie :) na szczęście z napisanego słowa się nie wycofasz.
_________________
--
http://drapole.pl
 
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 17:22   

ZaP napisał/a:
w sądzie

ostatecznym??? :green: :green:
 
     
Wujek Adam
SE-TP"B"


Posty: 908
Skąd: Warszawa
Ostrzeżeń:
 4/3/6
Wysłany: 2011-10-28, 17:57   

ZaP napisał/a:
kolego CARABUS - za debila spotkamy się w sądzie :) na szczęście z napisanego słowa się nie wycofasz.

oraz z innego wątku:
Dominik napisał/a:
(...) Spisz wszystko ładnie do zeszytu i przyjedz na Walne z książeczką oskarżeń i najlepiej od razu z prokuratorem (...)

Czyżbyście nabawili się jakichś lęków i fobii a propos sądownictwa i prokuratury?
Hm, ciekawe dlaczego? :wink:

A teraz przeczytaj raz jeszcze swój poprzedni post ZaP-ie i po oprzytomnieniu oceń, czy nie należała Ci się za niego ostra przygana?
Użyłeś w nim liczby mnogiej bezsensownie obrażając osoby interesujące się entomologią, których nawet nie znasz, i które nic złego Ci nie zrobiły. Nie dziw się więc, że CARABUS mógł się poczuć przez Ciebie zaatakowany i obrażony.

A swoją drogą nie bardzo rozumem po co w ogóle zabrałeś tu głos, skoro w temacie nie masz nic do powiedzenia? Bo jeśli chciałeś się tu przysłużyć jakimś swoim faworytom, to jak na razie oddałeś im niedźwiedzią przysługę.
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo...
 
     
Wujek Kryzys 
Dobry Wujek

Posty: 1437
Skąd: Tarchomin
Wysłany: 2011-10-29, 01:37   

Ja pier...... Co się dzieje? Jak zwykle nic nie wiem i ze zdumieniem odczytuje kolejne, coraz ciekawsze wypowiedzi znanych mi ( nie z avartarów tylko) osób. No nic - zobaczymy 19go...

Pozdrowionka wszystkim
_________________
Wiadomo, Sekcja Entomo... I nie tylko
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-29, 02:37   

ZaP napisał/a:
kolego CARABUS - za debila spotkamy się w sądzie :) na szczęście z napisanego słowa się nie wycofasz.

Synu najpierw mnie obrażasz a teraz straszysz sądem, czy coś z Tobą nie halo.
I nie jestem Twoim kolegą i nigdy nie będę. :???:
 
     
ZaP 
Harris user


Posty: 745
Skąd: z nienacka
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-10-29, 06:36   

no tak bo z burakiem być kolegą to trochę wstyd... słomę wypoloeruj przed wyjściem i do zobaczenia na WALNYM..
ZaP
_________________
--
http://drapole.pl
 
 
     
vermilion 


Posty: 476
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2011-10-29, 08:43   

Panowie rozumiem, że sytuacja jest napięta i nerwowa, że ponoszą Was emocje, że macie różne poglądy i inaczej widzicie sytuacje, ale to nie upoważnia nikogo do ubliżania. Przypominam, że użytkowników forum obowiązuje kultura wypowiedzi. Także kończymy tą pyskówkę i w następnych postach hamujemy się od podwórkowej łaciny i ubliżania, poniżania, a także offtopu.

pozdrawiam
_________________
"Czy nie wystarczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
http://www.przyrodnicy.ap.siedlce.pl/
 
     
CARABUS12
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-29, 09:28   odp.

ZaP napisał/a:
no tak bo z burakiem być kolegą to trochę wstyd... słomę wypoloeruj przed wyjściem i do zobaczenia na WALNYM..
ZaP

Nie piszesz na temat i po raz kolejny mnie obrażasz wieśniaku z Ostrowa . :razz:
Przy takim podejściu to się zastanawiam czy jest sens jechać na walne. :???:
Szkoda czasu na wyjazd i pyskówki z kimś takim jak Ty.
Zajmuj się lepiej ptaki to chyba lepiej Ci wychodzi.
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-29, 12:57   

nnooooooo to się dzisiaj nasz vermilion wyżył na maxa :green: dwa ostrzeżenia jednego dnia - żyć nie umierać i upajać się władzą :green:

CARABUS12 napisał/a:
I nie jestem Twoim kolegą i nigdy nie będę.


ZaP napisał/a:
no tak bo z burakiem być kolegą to trochę wstyd...


CARABUS12 napisał/a:
po raz kolejny mnie obrażasz


a gdzie on cię przepraszam bardzo obraził? przecież napisał wyraźnie, że rozumie cię, że wstyd by ci było mieć za kolegę takiego buraka jak on i tu muszę ZaPowi przyznać 100% racji :green:

vermilion, ulżyj sobie i wlep mi ostrzeżenie :green: wprawdzie nikogo nie obrażam tylko używam logiki w przesłanych postach kolegów :P ale 3-cie ostrzeżenie to dopiero będzie osiągniecie i wypas, nie? :green:

jeszcze słówko do zapa zanim mnie vermilion zbanuje. Dobrze kombinujesz kolego, w końcu przy takim Bocianie to się można nieźle ustawić jak widać po dyżurnym budkowym. Czerpiesz wzór z najlepszych. Nisza budkowa wprawdzie zajęta i zmonopolizowana ale przecież jest jeszcze miejsce na pokazywacza ptaków, nie? trochę poświęcenia i oddania sprawie i być może zarząd się odwdzięczy jakimiś zleceniami na pokazy? W końcu 2-5 tyś zł netto za 30-50 minut pracy to nie w kij dmuchał :green:
 
     
bystra80 

Posty: 44
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-10-29, 15:14   

swoją drogą niezły ubaw będzie jak przy następnej budowie jakiegoś mostu, drogi lub linii kolejowej poza tysiącami budek pojawią się w ramach kompensacji przyrodniczych obowiązkowe pokazy ptaków drapieżnych dla robotników na budowie :lol: :lol: :lol: choć w sumie już nic mnie nie zdziwi :green: :green: :green:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo