Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
EKOHARACZ ZA LOTNISKO
Autor Wiadomość
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 12:28   

Weles napisał/a:
i oto tylko chodzi, a taki Grzesiu dołącza do huru sztucznie sterowanej plasteliny.

jak na razie to ja zakładam posty które "nie pasują" do wizji i obrazu wielkiego konstruktora i to ja jestem atokwany przez ciebie, szpaka czy jeszcze paru innych iż naruszam majestat - więc sam sobie odpowiedz kto tu jest plasteliną. poza tym plastelina jest bezimienna - jak ty :razz:
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 14:09   

grzesiu a jakie masz zakładać przecież wszyscy wiedzą kto za tobą stoi, poza tym bystra80 i grzesiu czy wy myślicie że mi zależy na tym aby broń boże nie zostać wyrzuconym z forum, że nie wiem mam plecy o tarłosia to już pisze co chce, pisze co myślę, może czasem chaotycznie, ale kiedy się podgrzeje to inaczej nie umiem, moderator już nie raz mi dał ostrzeżenie, jeśli uzna że przegiąłem to bez wahania mnie usunie a ja nie będę miał mu tego za złe, wiem że dla wielu z was to forum to jedyne źródło rozrywki dla mnie na pewno nie, oczywiście daje szanse wyrażenia swych myśli, ale żyłem bez forum i dalej będę żył. Wiesiek ma totalnie gdzieś to forum, chłop ma ważne sprawy na głowie a nie dziecinadę na poziomie tego artykułu i tego tematu. A ty grzesiu myślisz że grom wie co wywołasz takimi tematami, tak znajdzie się paru głupków jak ja którzy dadzą się nabrać na twą prowokację i się wkurzą twą tendencyjnością, mając notabene świadomość dlaczego tak postępujesz, czemu tak bardzo przeszkadza ci wszystko co dotyczy Wieśka, w końcu tak wiele bliskich ci osób i instytucji ma sporo roboty dzięki niemu, więc jakby dzięki niemu czują się potrzebni społeczeństwu i mają zajęcie. gorąco cie pozdrawiam. Z wyrazami szacunku i uznania za upór w dążeniu do twej prawdy, która jest tak prawdziwa jak ten artykuł. Jest prawda czasów i prawda ekranu w tym przypadku gazety.
Ostatnio zmieniony przez Sturnus vulgaris 2010-10-14, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 14:22   

Sturnus vulgaris napisał/a:
A ty grzesiu myślisz że grom wie co wywołasz takimi tematami, tak znajdzie się paru głupków jak ja którzy się zajerzą twą tendencyjnością, mający notabene świadomość dlaczego tak postępujesz, czemu tak bardzo przeszkadza ci wszystko co dotyczy Wieśka, w końcu tak wiele bliskich ci osób i instytucji ma sporo roboty dzięki niemu, gorąco cie pozdrawiam.

a czy gdzieś w tym temacie poruszyłem temat Nowickiego :shock: :shock:
postawiłem pytanie czy taka kompensacja ma sens - o ile jest prawdziwa?
Ty za to zachowujesz się jak byk który wkoło widzi tylko czerwone płachty lub pół bliżniaka który wszedzie widzi spisek i knowanie.
 
     
Sturnus vulgaris 

Posty: 554
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 14:54   

przecież wiadomo że Modlin to Otop to Wiesiek i okazja do skompromitowania jednych i drugich, czemu zadajesz tak durne pytanie wiedząc że cały ten tekst to stek bzdur, czemu celem twych działań jest wzbudzić podejrzenie, opierasz się na artykule który jest stekiem bzdur i manipulacji i zadajesz pytanie o to czy taka kompensacja ma sens, kompensacja o której nie ma ani słowa w raporcie. A teraz jeszcze rżniesz głupa i dla kogoś kto nie ma zielonego pojęcia o sprawie jest od razu sygnał o znowy jakiś ekocharacz, posiedzi w necie poszuka, i co otop a jeszcze znajdzie jakiś artykuł, gdzie wypowiada się Wiesiek i ciach to ten sam co w sprawie z mostem, to ekoterrorysta i jest git, o to ci chodzi żeby rozdmuchać ten stek bzdur. Powiedz mi a raczej napisz bo nie rozumiem, zawsze starasz się być rzetelny dociekliwy zwłaszcza jeśli chodzi o przepisy prawa, czemu wrzucając ten tekst nie napisałeś np a o to przykład jak media manipulują faktami, czemu nie opisałeś całej sprawy jak to naprawdę było z tymi kompensacjami, kto je zaproponował. Nie ty robisz to specjalnie, bo jest kolejna szansa na zaatakowanie pewnego środowiska. Ciekawy jestem czy gdyby, był równie nieprawdziwy artykuł o pracy lasów Państwowych to też byś go wrzucił i w ten sam sposób promował na forum, czy raczej wyśmiałbyś ten stek bzdur. Po co zadajesz pytanie które nie ma racji bytu, po co, co ci to da. Ale jeśli to coś zmieni to mi osobiście tego typu kompensacje się podobają, natomiast czy w tej sprawie tego typu kompensacja, jest uzasadniona to naprawdę trudno rozstrzygnąć, bo bezpośrednio żaden teren przyrodniczy nie zostanie zdewastowany nie wiem zasypany, zlikwidowany. Nic takiego nie będzie miało miejsca, no chyba że ten stary pas startowy wywiozą w międzywale wiślane, co jest bardzo prawdopodobne.
 
     
vermilion 


Posty: 476
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2010-10-14, 15:06   

bystra80 napisał/a:
ale tam moderator za ostrzeżenie łapał plusy udowadniając, że zasługuje na piastowane stanowisko. Tutaj chowa głowę w piasek bo kto wie, może straciłby stanowisko za niepoprawność polityczną? :twisted:


Po pierwsze nie jestem jedynym moderatorem tego forum, żeby w moim kierunku rzucać aluzje o brak reakcji. Po drugie wyobraź sobie, że oprócz moderowania na forum mam też inne zajęcia jak praca i nie zawsze mam czas. Po trzecie czasem o 23:26 zdarza mi się już spać bo niestety również nie jadę na dopalaczach ;)

GrzegorzBP napisał/a:
Moje pytanie do moderatora - jak długo administracja forum z racji tego że ktoś jest "znajomym królika" a właściwie basiora będzie tolerował jego prostactwo i chamstwo???


Do moderatorów :wink:

A teraz dajcie tu trochę pozamiatać i trzymajcie się tematu.
_________________
"Czy nie wystarczy, że ogród jest piękny? Czy muszą w nim jeszcze mieszkać wróżki?"
http://www.przyrodnicy.ap.siedlce.pl/
 
     
Weles 


Posty: 647
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2010-10-14, 17:10   

bystra80 napisał/a:
Znam tamto forum i nie przypominam sobie żeby kogokolwiek zbanowano za pisanie na temat nawet mając skrajnie odmienne zdanie od moderatorów ale podpytam czy coś takiego miało miejsce.


to mało znasz tamto forum
jesli chce Ci się czytać proszę: http://forum.przyroda.org...vt3513,1530.htm

bystra80 napisał/a:
Sturnusa posty kipią nienawiścią i wulgaryzmami


bez przesady, pogadaj z Mopkiem, który banuje osoby, które mają inny punkt widzenie co on - to jest dopiero patologia.

GrzegorzBP napisał/a:
to ja jestem atokwany przez ciebie, szpaka czy jeszcze paru innych


zarzucasz kontrowersyjny temat, na który z pewnością będzie odzew i się dziwisz, że ludzie odpisują :green:
swoją drogą plus z tego taki, że trochę uśpione forum ożywa

vermilion napisał/a:
A teraz dajcie tu trochę pozamiatać i trzymajcie się tematu.


więcej już nie będę :wink:
 
     
lis23 


Posty: 408
Skąd: Sosnowiec
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 17:55   

Weles napisał/a:
to mało znasz tamto forum


Dokładnie - ja już mam dwa ostrzeżenia za to że nie zgadzam się z Mopkiem,postanowiłem więc napisać do drugiego administratora i zobaczę co z tego wyniknie bo Mopek straszy mnie banem ;)
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2010-10-14, 19:22   

bystra80 napisał/a:
Tutaj ja mam ostrzeżenie za pisanie bez wulgaryzmów prawdy. Sturnusa posty kipią nienawiścią i wulgaryzmami i ma się doskonale tylko dlatego, że to kolega Basiora. Gratuluję obiektywizmu


vermilion napisał/a:

GrzegorzBP napisał/a:
Moje pytanie do moderatora - jak długo administracja forum z racji tego że ktoś jest "znajomym królika" a właściwie basiora będzie tolerował jego prostactwo i chamstwo???


Do moderatorów :wink:


Oczywiście codziennie rano mamy nasiadówkę, w której biorą udział wszyscy moderatorzy i pilnie z ołówkami w rękach notują jaka dzis ma byc nasza poprawna linia polityczna, komu dac ostrzeżenie a komu bana. Tak to poważna sprawa jest. Poświęcamy temu wiele uwagi i pilnie ślemy raporty najwyższemu Zarządowi.
Bystra, możesz brać w naszym zarządzaniu forum udział, popisz, daj sie poznać, wykaż chęć a modem zostaniesz w 5 sekund. :grin:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
GrzegorzBP 

Posty: 1784
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2010-10-14, 21:01   

Weles napisał/a:
bez przesady, pogadaj z Mopkiem, który banuje osoby, które mają inny punkt widzenie co on - to jest dopiero patologia.

lis23 napisał/a:
Dokładnie - ja już mam dwa ostrzeżenia za to że nie zgadzam się z Mopkiem,

proponuję wydzielić temat moje żale, płacze i utyskiwania na forum mopka :green:
Weles napisał/a:
swoją drogą plus z tego taki, że trochę uśpione forum ożywa

coż jak powiedzał Napoleon "to wojny ciągną świat do przodu".
over.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo