Forum Przyrodnicze "BOCIAN"
Wszystko związane z przyrodą

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obóz nad Bugiem 2010
Autor Wiadomość
xhardcorex 

Posty: 359
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-08-28, 17:29   

Nazwij Dominiku rzecz po imieniu.. przez opieszałość urzędniczą :|

Może po 20.09 zrobimy jakiś wypad w kameralnym gronie z kosami spalinowymi atakując podrosty zanim wystrzelą w górę :?:
 
     
Dominik 


Posty: 451
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2010-08-28, 17:37   

Między innymi, ale także brak czasu. Przygotowuje wniosek na duzy projekt do CKPŚ i mam w zwiazku z tym duzo roboty przy kompie. Wniosek trzeba zlozyc do 20 wrzesnia (zmienił się termin), a zostało jeszcze sporo pisania, liczenia itp. Nie moge pozwolic sobie teraz na tydzien przerwny, a niestety Adama i Moniki tez nie bedzie (przygotowuja przetarg i drugi wniosek do CKPS). Chłopaki z Siedlec w poniedziałek jadą na tydzien do Izraela. Tak wiec nie ma nikogo kto moglby pokierowac pracami.
_________________
Dominik Krupiński
TP "Bocian"
 
 
     
Basior 

Posty: 2633
Wysłany: 2010-08-28, 18:59   

No tak, teraz RDOŚ ma roczek na wydanie zezwolenia na wycinke w rezerwacie, może zdążą? W końcu to chyba oni odpowiadają za realizację planu ochrony rezerwatu "Kózki" i chyba narazie jedynym ich działaniem bylo wydawanie tych zezwoleń dla nas, a robote robiło TP Bocian za friko.
Ale skoro obóz odwołany, a niektórzy z okolic stolicy rezerwowali sobie na ten okres wolny czas to zapraszamy na Kraśniczą Wolę, jest tam masa roboty :smile: Janek juz potwierdził swój udział, ja bede wpadał jak sie da, transportem sprzętu i ludzi zajmie sie Robert P. z dawnej brygady 3R. Chętni niech sie do mnie zgłaszają, poza Jankiem co najmniej jeszcze 2 mieszkańców Grodziska będzie pomagać w pracach. Koleżanki z CMOKa tez zapraszamy, na stawach masa ciekawych roślinek jest! :grin:
_________________
www.ussuri.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo